Články

Jablonec – Betis: Severočeši uhájí poločasovou plichtu
article image

21.8.2013

Podaří se Jablonci udržet naději i do odvety? Aby měli Severočeši nějaké postupové šance, potřebují proti favoritovi doma neinkasovat. Kvalita je na straně Španělů, ale do půle by remíza mohla vydržet.

Jablonecký trenér Roman Skuhravý býval ještě nedávno velkým bojovníkem na trávníku a velké nasazení vyžaduje nyní i od svých svěřenců. Jedno překvapení už Severočeši připravili v minulém kole Strömgodsetu a teď by rádi nachystali další. Norové přijeli do Jablonce s velkým sebevědomím, ale odvezli si porážku 1:2 a v odvetě prohráli doma dokonce 1:3. Podcenit jablonecké fotbalisty by mohli i borci Betisu Sevilla, kteří jsou jasnými favority, a postup přes ně by se rovnal většímu zázraku. V posledním ročníku La Ligy skončil Betis na sedmém místě a letošní sezonu zahájil sympatickým představením na slavném San Bernabeu v Madridu, kde nad domácím Realem nejprve vedl a pak až do 86. minuty držel remízu 1:1, než o výhře „bílého baletu“ rozhodl Isco.

Jablonečtí plejeři se musejí vyvarovat výpadku z minulého kola Gambrinus ligy, kdy na Střelnici remizovali divokým výsledkem 5:5 se Znojmem. Tentokrát budou v defenzívě mnohem obezřetnější, a tak by poločas mohl skončit plichtou.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. poločas - Jablonec - Betis 0 2.22

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip