Články

Jablonec – Ajax: hosté potvrdí postup
article image

26.8.2015

Nizozemský gigant v prvním klání s Jabloncem příliš nepřesvědčil a na sever Čech si přivezl hubenou jednobrankovou výhru. Naděje domácích na historickou účast v Evropské lize ale v odvetě rozmetá!

Po šesti letech se neprobojovali do Ligy mistrů, když byl nad jejich síly vídeňský Rapid (2:2, 2:3). Postup do Evropské ligy je tak pro hráče Ajaxu naprostou povinností! Do cesty se jim postavil český Jablonec a čekalo se, že si s ním slavný nizozemský mančaft hravě poradí a už v prvním utkání udělá velký krok k postupu. Jenže chyba lávky! Ajax sice doma dominoval v držení míče, kombinoval však bez většího efektu a příliš šancí ke skórování si nevytvořil, jediný gól nakonec vstřelil z penalty. Jablonec pozorně bránil a číhal na rychlé kontry, několikrát obranu Ajaxu pořádně provětral. Těsně před koncem mohli Severočeši dokonce vyrovnat, ovšem střídající Doležal napálil odražený míč z hranice penalty nad branku. Také odveta by měla probíhat podle stejného scénáře, Jablonec se nebude pouštět do bezhlavého útočení, ale pokusí se udeřit z protiútoku či standardní situace. Ajax je ale zkušeným mužstvem a pravidelným účastníkem evropských pohárů, další selhání si nemůže dovolit. Žádnou velkou přestřelku asi diváci neuvidí, Ajax si ale postup pohlídá a pojistí další výhrou.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Jablonec - Ajax 2 2.55

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip