Články

J. Veselý – D. Thiem: český talent urve výhru
article image

14.7.201

Souboj dravého mládí se uskuteční v prvním kole antukového turnaje v Hamburku, kde na sebe narazí jednadvacetiletý Jiří Veselý a o rok mladší Dominic Thiem. Rakušana už český borec jednou porazil a zvítězí znovu!

Jsou nestupující generací, která na žebříčku ATP pomalu stoupá vzhůru. Rakušan Thiem už to dotáhl na 55. místo na světě, o jeden rok starší Čech Veselý je o třináct příček pod ním. V poslední době ale předvádí lepší výkony než jeho konkurent – Thiem na Roland Garros vypadl v druhém kole se Španělem Nadalem a od té doby tápe, když v londýnském Queen’s Clubu ani na Wimbledonu nevyhrál ani zápas. A to jeho přemožitelé Belgičan Goffin (105. na žebříčku) a Australan Saville (236.) rozhodně nepatří mezi světovou špičku… Veselý na French Open také skončil v 2. kole po porážce s Raonicem, poté ale vyhrál challenger v Prostějově a v Praze došel do finále. Na Wimbledonu si pak postupem do třetího kola vytvořil grandslamové maximum. V minulém týdnu ale českému čahounovi nevyšel podnik ve švédském Bastadu, kde jej hned v úvodním zápase zdolal Španěl Ramos-Viňolas (5:7, 2:6). Thiema v dosud jediném vzájemném duelu v roce 2012 porazil a nyní uspěje znovu!  

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Vítěz zápasu - Veselý J. - Thiem D. 1 1.65

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip