Články

J. Monaco – T. Bellucci: semifinále vybojuje Argentinec
article image

25.7.201

Jako pokropen živou vodou si musí v Gstaadu připadat Argentinec Juan Monaco, vždyť se na turnaji ve Švýcarsku probojoval už do čtvrtfinále! Jeho dalším soupeřem bude Brazilec Bellucci a prestižní jihoamerickou bitvu také ovládne.

Dlouho jej trápilo zraněné zápěstí, přišel úplně o formu i sebevědomí. Někdejší člen Top Ten Argentinec Juan Monaco býval obávaným antukářem, postupně se ale z velkého dravce proměnil ve fackovacího panáka, jenž se v žebříčku ATP propadl až do druhé stovky, momentálně se krčí na 105. místě. Vyhrát dva zápasy v řadě se mu letos podařilo jen na podniku v Düsseldorfu, nyní stejný kousek dokázal v Gstaadu, kde zdolal Rumuna Hanescua (6:4, 7:5) a přetlačil třetího nasazeného Španěla Garcíu-Lopeze (6:2, 2:6, 6:4). Dvě úspěšně vybojované bitvy jej jistě výrazně povzbudí do dalších bojů a nově nabrané sebevědomí se mu bude proti Belluccimu hodit. S Brazilcem prohrál dva ze tří vzájemných duelů, letos mu ve třech setech podlehl v Rio de Janeiro. V poslední době ale Bellucci nepředvádí nijak zázračné výkony, i když v Gstaadu zatím hraje slušně a porazil kvalifikanta Melzera (6:3, 6:4) a Argentince Delbonise (6:4, 6:4). Třetí zářez na pažbu si ale neudělá, obrozený Monaco zvítězí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Vítěz zápasu - Monaco J. - Bellucci T. 1 1.67

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip