Články

J. Isner – J. Sock: americký souboj pro favorita
article image

11.7.201

Dvojnásobný šampion travnatého podniku v Newportu John Isner byl loni sesazen z trůnu Francouzem Mahutem, letos ale chce žezlo přebrat zpět! Ve čtvrtfinále vyhlášený bombarďák vyzve krajana Socka a pošle jej z kola ven.

Čahoun s dělovým servisem John Isner je v Newportu jako doma. V letech 2011 a 2012 oblíbený turnaj ovládl, loni vypadl v semifinále s Australanem Hewittem (7:5, 2:6, 4:6). Letos už postoupil bez ztráty setu do čtvrtfinále, v kterém vyzve krajana Socka. Jednadvacetiletý borec prožívá vcelku solidní sezonu, na všech Grand Slamech si vytvořil výsledková maxima (druhé kolo na Australian Open a Wimbledonu a třetí kolo na French Open) a na challengeru  v Savannah dokráčel do finále. Na zkušenějšího a více než dvoumetrového krajana ale neumí zahrát, prohrál s ním všechny tři dosavadní vzájemné zápasy. Letos se oba Američani potkali na podniku v Nice a Isner zvítězil 6:4, 6:3, na jeho nechytatelné podání prostě Sock nenašel recept. Stejně nejspíše dopadne jejich bitva v Newportu, Isnerův raketový servis bude hrát prim!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Přesný výsledek - Isner J. - Sock J. 2:0 1.65

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip