Články

Ivanovič – Šafářová: Češka znovu neztratí ani set
article image

18.9.2014

Porazila ji pětkrát v řadě, v posledních čtyřech duelech navíc bez ztráty setu. Česká tenistka Lucie Šafářová to na srbskou hvězdu Anu Ivanovič zkrátka umí, věří si na ni. Svoji mentální převahu potvrdí i v Tokiu a opět vyhraje 2:0.

Obě jsou na vzestupu. Srbská kráska se vrátila do Top 10, předvádí agresivní tenis a nabrala pořádné sebevědomí. Letos vyhrála už tři turnaje a na dvou došla do finále, teď v Tokiu s přehledem zničila i hvězdnou Bělorusku Azarenku. Jenže i Češka prožívá neuvěřitelný boom, po semifinále Wimbledonu vlétla jako tajfun do elitní dvacítky a zdá se, že je jen otázkou času, kdy nakoukne i mezi desítku nejlepších. V japonské metropoli své předchozí dva zápasy otáčela ze stavu 0:1, ovšem na Srbku si věří a vlítne na ni hned od začátku! Vzájemnou bilanci má totiž příznivou 5:2, když po úvodních dvou porážkách vyhrála už pětkrát za sebou, poslední čtyři mače navíc ovládla bez ztráty kytičky. Letos se obě potkaly ve 3. kole grandslamového French Open, Češka vyhrála jasně 6:3, 6:3. Zdá se, že Ivanovič proti ní vydrží vždy jen set a jakmile ho ztratí, psychicky odpadne. Je pravděpodobné, že stejný scénář uvidí po pěti letech i Tokio.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Přesný výsledek - Ivanovic A. - Šafářová L. 0:2 5.00

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip