Články

Ivanovič A. - Šafářová L.: jasná záležitost pro Češku?
article image

4.6.201

Podruhé v kariéře se probojovala do grandslamového semifinále a tentokrát Lucie Šafářová doufá, že krok k boji o celkový titul udělá. Proti Srbce Aně Ivanovič má na antukovém French Open hodně slušné vyhlídky. Potvrdí, že na ni umí zahrát?

Ivanovič

+ servis; sebevědomí; podpora fanoušků

- pohyblivost; bekhend; vzájemné zápasy

 

 

Šafářová

+ agresivita; životní forma; na soupeřku umí

- tlak ze šance na první finále

 

 

Loni ve Wimbledonu proti krajance Kvitové nebyla favoritkou a také prohrála. Letos v Paříži je to jiné. Pravda, žebříčkově je Srbka o šest příček výše a poslední vzájemný duel loni v Tokiu vyhrála, ale tím její trumfy končí. Česká hráčka na ni totiž umí, před soubojem v Japonsku ji porazila pětkrát za sebou včetně fedcupového finále či loňského setkání právě v areálu Rolanda Garrose! Tehdy ve 3. kole Šafářová vyhrála 6:3, 6:3. „Od té doby se Ana hodně zvedla, hlavně psychicky. Ale já jsem také lepší,“ usmála se před semifinále.

 

Právě, letos na French Open předvádí naprosto úžasné výkony. Ještě neztratila ani set, vyhrála všech pět tie-breaků, soupeřky válcuje svojí agresivitou. „Nevím nevím, jestli ji někdo bude schopen zastavit. Snad jedině Serena...“ řekl v televizi slavný Švéd Wilander a legendární McEnroe dokonce pravil: „Lucie je naprosto úžasná a vůbec nechápu, jak je možné, že ještě nevyhrála žádný grandslam!“

 

Česká hráčka předvádí líbivý agresivní tenis, skvěle servíruje, je sebevědomá a v případě nouze dokáže i účinně bránit. To by měla být proti přece jen lehce neohrabané soupeřce její hlavní výhoda, navíc Ivanovičové bekhend je známou slabinou. Pokud Lucii nezklame hlava, bude to dost možná její jasná záležitost!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Přesný výsledek - Ivanovic A. - Šafářová L. 0:2 2.55

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip