Články

Itálie – Uruguay: velká bitva s minimem gólů
article image

23.6.2014

Rozdají si to pěkně na férovku! Jde o to, kdo doprovodí ze skupiny D Kostariku do osmifinále MS, přičemž Italům stačí remíza. I proto se očekávají velké defenzivní šachy, ve kterých bude minimum šancí i gólů.

Itálie si postupové plány výrazně zkomplikovala překvapivou prohrou s Kostarikou, ale jelikož s ní padla jen 0:1, zatímco Uruguay 1:3, je squadra azzura stále v lepším výchozím postavení. Má o gól lepší skóre, a tak jí stačí remizovat. „Ale nemůžeme jít do zápasu s tím, že budeme hrát na nerozhodný výsledek,“ odmítl trenér Prandelli, který se prý naopak chystá vsadit na větší ofenzivu. Po dvou nepřesvědčivých výkonech se totiž údajně rozhodl pro razantní změnu a ze systému 4-5-1 přejde na 3-5-2, který využívají hráči Juventusu tvořící kostru národního týmu. Do útoku tak vedle Balotelliho pošle nejlepšího střelce italské ligy Immobileho. Uruguay má pro změnu ve svém středu uzdraveného kanonýra Suáreze, který dvěma góly popravil Anglii, a je jasné, že bude pod důkladným dohledem italských beků. I kvůli tomu se stěží prosadí a gólů bude poskrovnu.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Itálie - Uruguay 2,5 - 1.82

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip