Články

Itálie – Španělsko: souboj rivalů nenadchne
article image

23.3.2016

Staří známí změří síly v přátelském utkání na stadionu v Udine! Borci Itálie a Španělska se velmi dobře znají, sehráli spoustu velkých bitev včetně té finálové na posledním mistrovství Evropy v roce 2012…

Velcí favorité na zisk zlatých medailí na nadcházejícím ME otestují své kvality v přípravném duelu. Italové mají po finálové prohře z minulého evropského šampionátu (0:4) na Španěly pořádně spadeno a v domácím prostředí si budou věřit na dobrý výsledek! Oba mančafty se neúspěšném MS 2014 na začátku evropské kvalifikace trochu hledaly, do Francie ale nakonec bez potíží postoupily a nyní chtějí předvést svou sílu. Borci „La Roja“ prohráli s Itálií jenom jedno z posledních deseti vzájemných utkání a v pěti z posledních sedmi nedovolili „squadře azzuře“ skórovat. V italské nominaci nenajdeme příliš zkušených borců, to platí především v ofenzívě – vždyť z forvardů má nejvíce branek na kontě Pellé ze Southamptonu (4 góly). Také Španělé chtějí otestovat několik neokoukaných tváří, kádr ale mají přeci jen zkušenější a kvalitnější. Bitvu, v níž nepadne mnoho branek, by mohli ovládnout!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Itálie - Španělsko 1:0 0 3.73
Počet gólů - Itálie - Španělsko 2,5 - 1.59

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip