Články

Itálie – Španělsko: dlouhé čekání na gól
article image

26.6.2016

Mají šanci na vendetu! Fotbalisté Itálie se v repríze finále minulého Eura utkají s obhájci titulu ze Španělska už v osmifinále. A na gól se bude čekat hodně dlouho.

Před čtyřmi roky jim boj o titul nevyšel, se Španěly padli 0:4. Tentokrát už ale squadra azzura podobný kolaps dopustit nechce. „Myslím, že finále Eura 2012 bylo jediným utkáním, kdy jsme s nimi nehráli v optimální kondici, protože jsme neměli šanci zotavit se ze semifinále s Německem,“ připomenul obránce Chiellini. Italové si postup za skupiny zajistili hned po úvodních dvou zápasech, kdy zničili i favorizovanou Belgii, následnou porážku od Irů nelze příliš brát, protože většina opor zůstala na lavičce. „Bude těžké je porazit, protože zápasy s Itálií jsou vždycky 50 na 50,“ připustil španělský záložník Fábregas, pro něhož bude zápas pikantní – nastoupí totiž proti kouči Contemu, který jej po Euru bude trénovat v Chelsea. Španělé spoléhají na kombinaci řízenou Iniestou a v útoku na góly střelce Moraty z Juventusu, proti němuž může stát až šest klubových parťáků. „Někteří kluci už mne varovali, ať si raději vezmu helmu,“ smál se útočník. Zejména od Italů se očekává propracovaná defenzíva a vyčkávací taktika, takže žádný sprint za góly fanoušci na hřišti neuvidí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. poločas - počet gólů - Itálie - Španělsko 0,5 - 2.09

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip