Články

Itálie – Španělsko: bez gólů minimálně první půle
article image

5.10.2016

Další setkání fotbalových těžkých vah! V kvalifikaci o MS si to rozdají Italové se španělskými rivaly. Znovu se čeká velká bitva s nejvýš dvěma góly, na které se ale fanoušci načekají...

Půjde o reprízu osmifinále letošního Eura, kterou squadra azzura ovládla v poměru 2:0. „Mají velmi silný tým, který se od Eura moc nezměnil. Chceme jim vrátit porážku a vyřazení, ale bude to zase hodně těžké,“ připustil španělský útočník Morata, jenž v minulých letech válel v Juventusu. Oba celky vstoupily do kvalifikace suverénně. Italové vyhráli nelehký zápas v Izraeli 3:1, tým z Pyrenejského poloostrova ve skupině G rozstřílel Lichtenštejnsko 8:0. Italové v evropské i světové kvalifikaci drží úctyhodnou šňůru 51 zápasů bez porážky, naposled prohráli 6. září 2006 s Francií 1:3. „A rozhodně si teď nechceme naši bilanci pokazit,“ smál se brankář Buffon. Domácím bude chybět potrestaný klíčový obránce Chiellini, který právě minulý duel na Euru rozhodl, nicméně nedá se očekávat, že by tím defenzíva Italů nějak výrazně utrpěla. Budou to šachy a čekání na první trefu, která v úvodním poločase nejspíš nepadne.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. poločas - počet gólů - Itálie - Španělsko 0,5 - 2.20

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip