Články

Itálie – Skotsko: v přípravě squadra azzura nezaváhá
article image

27.5.2016

Připravují se na fotbalové Euro, kde by měli patřit k favoritům na přední příčky. Borci Itálie si k testu svých sil pozvali bojovné Skoty a kombinací by je měli v klidu rozebrat.

Jsou teprve uprostřed přípravného kempu, spoustu věcí budou teprve testovat a jejich forma určitě nebude optimální. Přesto jsou borci squadry azzury jasnými favority. Zatímco Italové v kvalifikaci dominovali skupině H s bilancí 7-3-0, předváděli líbivý fotbal a jejich defenzíva na čele s gólmanským veteránem Buffonem byla tradičně exkluzivní, jejich soupeř vyhořel. Skotové si mezi smetánkou starého kontinentu nezahrají, v kvalifikační skupině D skončili až čtvrtí za Německem, Polskem a Irskem. Domácí navíc budou mnohem motivovanější, hráči se perou o místo v sestavě a chtějí se před Eurem blýsknout. Nakonec i vzájemné zápasy vyznívají jasně pro Italy, kteří soupeře obvykle porážejí těsně v gólově hubených duelech. Tentokrát napadá branek možná více, ovšem většina z nich do skotské sítě.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Itálie - Skotsko 1 1.64

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip