Články

Itálie – Nigérie: souboj postupujících vyzní pro Italy
article image

17.11.2013

Africký tým nastoupí k přípravnému zápasu, který se odehraje v Londýně, jen dva dny poté, co si zajistil postup na MS, když v play off kvalifikace vyřadil Etiopii. Na silnou Itálii tak vyrazí po velké slávě a nakonec prohraje.

Zatímco Italové si postup do Brazílie zajistili už před několika týdny bezpečným vítězstvím v evropské skupině, v níž naopak neuspěli Češi, africká část kvalifikace poznala své první úspěšné týmy až minulý týden. Mezi prvními byla Nigérie, která po venkovní výhře 2:1 vyhrála i odvetu play off kvalifikace nad Etiopií 2:0. Nigérie se tak zúčastní pátého z posledních šesti turnajů, i tak to je pro tým kolem Johna Obi Mikela důvod k obrovské radosti, s níž se vypraví k duelu s Itálií. Otázkou ale zůstává, s jakou motivací a v jaké formě... Také evropský tým nastoupí ke druhému utkání této reprezentační pauzy, v tom prvním remizoval s Německem 1:1, když v Miláně prohrával už od 8. minuty po gólu Hummelse, po půlhodině hry ale vyrovnaval Abate. Pro Italy to sice byla třetí remíza v posledních třech reprezentačních zápasech (předtím v říjnové kvalifikaci s Arménií a v Dánsku), ale nyní jsou velkým favoritem na vítězství.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Itálie - Nigérie 1 1.55

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip