Články

Itálie – Irsko: zdolají Ostrované tým náhradníků?
article image

21.6.2016

Základní skupinu už vyhráli a o nic jim proti Irům nejde. Jak přistoupí Italové k tomuto duelu, to je velký otazník. Očekává se jejich hodně obměněná sestava a Ostrované by mohli překvapit.

Italové zatím vyvracejí předturnajové prognózy o selhání a jako jediný z týmů měli už po dvou zápasech jistotu prvenství ve skupině, když ani jednou neinkasovali. Celkem nedostali gól už 375 minut.

Teď se jejich obranu pokusí prolomit Irové, kterým by mohlo usnadnit situaci, že trenér Italů Conte zřejmě nechá odpočívat některé opory včetně gólmana Buffona, jenž měl horečku. Klíčový stopeři Bonucci a Chiellini zase mají žlutou kartu a riskovali by, že přijdou o osmifinále. „Potřebujeme vyhrát, proto nesmíme nechat Itálii kontrolovat hru. Musíme se snažit získat míč zpět nejrychleji, jak to jen půjde. Pokud to dokážeme, budeme mít šanci,“ řekl nejlepší irský střelec Keane. Irsko se utkalo s Itálií ve skupině i na minulém Euru a prohrálo 0:2. „Tehdy neměli šanci postoupit, přesto byli po celý zápas velmi nepříjemným soupeřem a dělali nám velké problémy. Teď navíc stále mohou postoupit, takže víme, že nás čeká těžký zápas,“ prohlásil italský záložník De Rossi. A bojovní Ostrované mají na to, aby svoji misi zvládli!

Itálie

+ turnajové mužstvo, skvělá obrana, zkušenosti, rychlé kontry
- v ofenzívě chybí osobnosti, občas problémy v zakončení

Irsko

+ podařená kvalifikace, urputnost, agresivita, solidní protiútoky
- chybí kvalitní střelec, nutnost zvítězit, problémy s kreativitou

Předpokládané sestavy

Itálie: Sirigu- Barzagli, Ogbonna, Darmian - Motta - Florenzi, Candreva, Montolivo, - Immobile, Insigne
Irsko: Given - Coleman, Clark, O´Shea, Ward - McGeady, McCarthy, Brady, Hoolahan - Walters, Long

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Itálie - Irsko 2 3.55

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip