Články

Itálie – Francie: plichta s minimem gólů
article image

31.8.2016

Přípravný souboj evropských fotbalových gigantů, kteří opouštěli letní Euro v slzách. Italové i Francouzi se blýsknou tradičně dobrou defenzívou a v remízovém duelu fanoušci moc gólů neuvidí.

Squadra azzura předváděla na evropském šampionátu líbivý fotbal, jenže přišla bolestná čtvrtfinálová porážka s Němci na penalty a konec snů. Úspěšný kouč Conte odešel do Chelsea a jeho nástupce Ventura by s omlazeným kádrem rád navázal na jeho práci. S čím vyrukuje v Bari na nebezpečné Francouze? Mnozí experti soudí, že Italové přáteláky moc neprožívají a cílem hráčů je hlavně se nezranit. Vždyť vyhráli pouze 5 z 24 přípravných duelů od roku 2012 a čtyři z těchto vítězství byla proti vyloženě slabým sokům! Teď tu navíc stojí finalisté Eura, kteří naopak přípravné duely berou vážně. Les Bleus vyhráli sedm z posledních 11 venkovních duelů proti týmům, které patří mezi Top 25 v žebříčku FIFA! Hosté chtějí vyrukovat se systémem 4-3-3, v základní sestavě se před nejdražším fotbalistou světa Pogbou má poskládat útočné trio Coman, Griezmann, Gignac. Nicméně převládne taktika a střelci mít hody nebudou. Remíza nakonec uspokojí všechny.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas/počet gólů - Itálie - Francie 2,5 0/-2,5 2.97

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip