Články

Itálie – Chorvatsko: přestřelku fanoušci neuvidí
article image

14.11.2014

Azzurri pod vedením nového kouče Conteho dávají zapomenout na výbuch z letního MS a v evropské kvalifikaci zatím ještě neztratili ani bod. Také Chorvati ale válí a na Sin Siru chtějí bodovat, Italy potrápí.

Po selhání na světovém šampionátu v Brazílii převzal italský nároďák Antonio Conte, jenž vybudoval z turínského Juventusu mašinu na vítězství. A z italské reprezentace hodlá udělat to samé! Svou náročnou misi zahájil úspěšně, Azzurri pod jeho vedením vyhráli 2:0 v Norsku, přetlačili doma Ázerbájdžán 2:1 a venku Maltu 1:0. Teprve duel se silným Chorvatskem ale opravdu ukáže, jak kvalitní italský mančaft skutečně je! Parta okolo hvězdného středopolaře Modriče si poradila s Maltou (2:0), Bulharskem (1:0) a Ázerbájdžánem (6:0), v jejím kádru najdeme spoustu talentovaných a skvěle techniky vybavených borců, kteří vynikají především ve hře dopředu (Kovačič, Rakitič, Modrič, Perišič, Mandžukič, Olič). Italové jsou ale mistři taktiky, budou chtít kontrolovat míč a šikovným Chorvatům zkusí dát co nejméně prostoru pro kombinaci. Na legendárním San Siru tak bude k vidění velký a vyrovnaný boj, obrany by měly kralovat. Mnoho branek fanoušci neuvidí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Itálie - Chorvatsko 2,5 - 1.43

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip