Články

Itálie – Česko: gólů bude poskrovnu
article image

10.9.201

Pokud Češi v Turíně nevyhrají, alespoň druhá příčka skupiny B s možností baráže o postup na MS je v nedohlednu. Jenže jejich gólová potence je chabá, a protože se Italové do útoku hnát nemusí, brankostroj nebude.

Postup na mistrovství světa je pro český tým v nedohlednu, byť teoretická naděje ještě žije. Úkol svěřenců kouče Michala Bílka v duelu v Turíně je tak jednoznačný – zvítězit. Jenže to by Rosický a spol. museli vstřelit gól, což je pro ně v této kvalifikaci takřka nadlidský úkol. Proti silným soupeřům – Dánům, Bulharům a Italům - se zatím neprosadili ani jednou! Výběr trenéra Cesare Prandelliho v sedmi zápasech neskóroval jedinkrát a to právě v pražském utkání s Čechy. Itálie vstřelila v sedmi zápasech 13 gólů (průměr 1,85), Česku se to ve stejném počtu duelů povedlo 7x (průměr 1,0). Češi nedokázali dát gól ve čtyřech zápasech ze sedmi a jejich velké střelecké probuzení právě v dnešním klíčovém klání lze očekávat jen stěží.

Italové tabulku skupiny B suverénně vedou o sedm bodů před Bulhary a osmi před Českem, Arménií a Dánskem. I když by jim vítězství definitivně zaručilo první příčku a přímý postup. hnát se na steč nebudou. Gólů bude poskrovnu, maximálně dva.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Itálie - Česko 2,5 - 1.62

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip