Články

Itálie – Argentina: vyrovnanější domácí vybojují semifinále
article image

14.7.2016

Papírově nejspíš nejvyrovnanější čtvrtfinále tenisového Davis Cupu. Italové přivítají na antuce v Pesaru nebezpečné Argentince a nakonec by měl přece jen rozhodnout vyrovnanější domácí kádr.

Očekává se boj o každý bodík, v podstatě všechny duely jsou zcela otevřené. Italové nasadili do dvouher ostřílené Andrease Seppiho a Fabia Fogniniho, Argentinci Federica Delbonise a Juana Monaca, ale v neděli mohou poslat do akce i navrátilce Juana Martína del Potra. A právě nasazení bývalého šampiona může hodně zamíchat kartami. Podle statistik by v pátečních singlech měli mít paradoxně navrch obě dvojky, které mají s jedničkami soupeře lepší vzájemnou bilanci – Seppi s Delbonisem a Monaco s Fogninim. Ve čtyřhrách se v poslední době Italům daří a mírně navrch by i při případné aktivaci Del Potra měli mít v nedělních dvouhrách. Připočteme-li k tomu výhodu domácího prostředí a pomoc divokých tifosi, potřebné postupové tři body by nakonec přece jen měli posbírat Italové.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Vítěz zápasu - Itálie - Argentina 1 1.75

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip