Články

Isner – Karlovič: duel střelců pro Američana!
article image

25.2.201

To bude festival dělových servisů! Na podniku v Acapulcu na sebe narazí dva čahouni, jejichž podání trhá výplet raket! Chorvat Karlovič je po velkých zdravotních problémech fit a na vzestupu, komplexnějšího Isnera ale nezdolá.

Oba borci se utkali loni na podniku v Newportu, kde velkou přestřelku ovládl Američan Isner (7:6, 7:6). Čtvrtfinálová porážka ale nebolela Karloviče tolik jako obvykle, vždyť se jednalo o první turnaj, ke kterému nastoupil po dlouhé léčbě zánětu mozkových blan. Kvůli hernímu výpadku klesl na 167. pozici žebříčku ATP, nyní už je 55. hráč světa a pomalu se dere zpět mezi elitu! V první polovině února zazářil na turnaji v Memphisu, kde se prokousal až do finále, ve kterém ale nestačil na Japonce Nishikoriho (4:6, 6:7). Na zatím posledním podniku v Delray Beach zdolal jen Australana Grotha, v druhém kole totiž vzdal kvůli žaludečním potížím Kevinu Andersonovi. V Acapulcu by však měl být opět fit a nasazenou trojku Johna Isnera jistě pořádně potrápí! Vzájemnou bilanci mají vyrovnanou 2:2 a pokaždé se jednalo o velké přestřelky dělových servisů, také v Mexiku by se jejich utkání mělo odehrát podle zavedeného scénáře a rozhodovat budou maličkosti. Isner má letos lepší úspěšnost prvního servisu (72% vs. 69%) a lépe returnuje první podání soupeře (29% vs. 21%), naopak Karlovič vede v počtu es (221 vs. 148) a uhraných gamů při vlastním podání (96% vs. 91%). Rozhodovat asi budou opět tiebreaky, šťastnější bude třetí nasazený Isner.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Přesný výsledek - Isner J. - Karlovic I. 2:1 3.60

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip