Články

Isner – Almagro: domácí favorit si vystřílí triumf
article image

23.3.2014

Americký bombarďák se na domácích turnajích vždy vybičuje k dobrým výkonům a tak má na podniku v Miami vysoké ambice! Zkušený Španěl Almagro v poslední době příliš nezářil, Isner jej svým dělovým servisem rozstřílí.

Zkušený Španěl se na začátku letošní sezony trápil se zraněným ramenem. Po návratu na kurty si zahrál semifinále na oblíbené antuce ve Vina del Mar a Buenos Aires, na následujících podnicích v Rio de Janeiru a Sao Paulu ale nevyhrál ani zápas a kvůli problémům s ramenem vzdal účast na podniku Masters v Indian Wells. Do Miami už dorazil fit a v prvním utkání si poradil s domácím Querreym 6:4,6:4. Nyní narazí na dalšího amerického borce – desátého nasazeného Johna Isnera, jenž turnaj rozehrál velkou bitvou s krajanem Youngem (6:7, 6:3, 6:4). Na domácí půdě se Isnerovi tradičně daří, v Delray Beach a naposledy v Indian Wells se probojoval až do semifinále. S Almagrem má čahoun s dělovým podáním negativní bilanci 1:2, tvrdý kurt i domácí prostředí mu ale v Miami budou výrazně hrát do karet. Isner tak vyrovná skóre!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Vítěz zápasu - Isner J. - Almagro N. 1 1.65

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip