Články

Islanders – Rangers: derby plné gólů
article image

29.1.201

Jezdci oslnili při venkovním duelu proti New Jersey, Ďábly totiž rozstříleli 7:3! Na Ostrovany si tak budou věřit, ovšem s městským rivalem v posledních dvou vzájemných duelech padli. Byla to vždy přestřelka a historie se bude opakovat!

Islanders naposledy zvítězili 5:3 právě ve vyhecované bitvě s Rangers, od té doby doma třikrát prohráli – s Pittsburghem 4:6, se St. Louis padli v prodloužení 3:4 a následně podlehli i Bostonu 3:6. Ve všech duelech sice předvedli solidní výkon v ofenzívě, směrem dozadu ale nadále výrazně tápou a mají velké problémy. Proti rivalovi si ale po posledních nezdarech budou chtít spravit chuť, dvakrát po sobě jej zdolali 5:3 a touží po vítězném hattricku. Jenže Rangers na tom jsou momentálně výrazně lépe, stále se totiž drží na příčkách, které zaručují postup do play off, a v posledním utkání navíc rozstříleli New Jersey 7:3. Proti tragické obraně svého newyorského rivala by se mohli opět prosadit a přispět tak ke gólově bohatému utkání!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - NY Islanders - NY Rangers 5,5 + 1.95

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip