Články

Island – Turecko: gólově bohatá podívaná
article image

7.10.2016

Naposledy předvedli brilantní obrat v závěrečných minutách a oživili vzpomínky na úspěšné vystoupení na Euru. Fotbalisty Islandu nyní čekají nepříjemní Turci a o góly nebude nouze.

Takový závěr utkání se jen tak nevidí. Islanďané prohrávali doma s Finy 1:2, neproměnili penaltu, přesto v nastavení dvěma trefami zápas otočili a připsali si tři důležité body. Po remíze 1:1 na Ukrajině tak mají kvalifikaci na MS nadějně rozjetou, a pokud doma porazí Turky, budou jejich ambice nemalé. Ve vyrovnané skupině I by se měli prát o postup s Chorvaty, Turky a Ukrajinci, a tak je každý bodík důležitý. Turci naopak prožili zklamání, cennou remízu 1:1 v Chorvatsku devalvovala domácí plichta 2:2 s Ukrajinou. A to ještě mohou být Terimovi svěřenci rádi, protože o dva góly prohrávali a srovnali až v závěru z penalty. Co čekat od duelu na studeném ostrově? Určitě nesmlouvavou bitvu, kterou by mělo podpořit i podle předpovědí chladné deštivé počasí. Islanďané jsou v laufu, na Euru získali kopu sebevědomí a chtějí výhru, na druhou stranu Turci jsou technicky zdatný tým, který umí hrát na brejky. V minulé kvalifikaci vždy uspěl domácí celek, což by mohlo platit i tentokrát, každopádně se čeká relativně otevřený duel a dostatek gólů.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Island - Turecko 2,5 + 2.19

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip