Články

Island – Česko: drsný sever i soupeř prověří
article image

12.6.201

Domácí ztráta z posledního utkání kvalifikace s Lotyšskem je zatím jedinou kaňkou na cestě týmu Pavla Vrby za startem na ME. Pokud nechce být další, která by postup notně komplikovala, potřebuje Česko na Islandu alespoň remizovat.

Island

+ standardní situace, důsledná obrany, rychlé protiútoky

- menší zkušenost, ještě nikdy na MS a na ME nehrál

 

 

Česko

+ kvalitní kádr, trenér Vrba

- zranění Lafaty, nepříjemné počasí

 

 

Drsný sever, drsný soupeř. Česko bude hájit skvělý vstup do kvalifikace v zápase, v němž si nemůže být ničím jisté. Přesvědčili se o tom i další spolufavorité skupiny Nizozemsko a Turecko, kteří na Islandu nejenže shodně prohráli, ale domácím bojovníkům nevstřelili ani gól. I proto Islanďané mohou snít o postupu, když jejich jediné zaváhání přišlo právě na české půdě, kde těsně prohráli. A Češi jsou také jediní, kteří jim zatím vstřelili gól.

 

Pro Vrbův výběr to bude pravá zkouška ohněm, či spíše zimou. Na rozdíl od místních předpovídaných třicítek na ně čeká islandské léto s teplotami do 10-ti stupňů, k tomu možná snad ještě horší vítr. S tím vším je třeba počítat, stejně jako s tvrdou hrou domácích borců, nebezpečnými brejky a stadardními situacemi. Vrba musí vymyslet, koho pošle do útoku místo zraněného Lafaty, jinak má všechny opory k dispozici.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Tým dá gól - Isl-Čes: Česko ne 2.70

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip