Články

Irsko – Německo: body v Dublinu nezůstanou
article image

6.10.2015

Jediný bod chybí německým fotbalistům k jistotě postupu z kvalifikace na evropský šampionát. Ukořistit jej zkusí v předposledním klání skupiny D. Hrát na remízu však úřadující mistři světa v Dublinu nebudou, účast na ME si pojistí výhrou!

Z mistrovské kocoviny po zisku titulu světových šampionů se reprezentanti Německa vcelku dlouho probouzeli a kvalifikaci o postup na mistrovství Evropy tak nerozehráli vůbec dobře. Postupně se ale dostali do tempa a sérií pěti výher v řadě se propracovali do čela skupiny D. Od postupu na EURO je nyní dělí zisk jediného bodu. Třetí Irsko zaostává za lídrem o čtyři body a senzační výhrou by oživilo naději, že se vyhne baráži a probojuje se na šampionát přímo. Prohra by naopak svěřencům Martina O’Neilla život mohla hodně zkomplikovat, čtvrté Skotsko by se k nim mohlo přiblížit na rozdíl jediného bodu… Motivaci uspět tak Green Army postrádat nebudou, navíc v prvním klání s Německem dokázali bodovat, když v Gelsenkirchenu vybojovali plichtu 1:1. To se však mančaft kouče Löwa ještě hledal, nyní se pyšní o poznání lepší formou a do Dublinu si odjel pro vítězství. Němci disponují obrovskou kvalitou, svým kombinačním fotbalem budou obranu domácích hodně „motat“. Borci jako Özil, Reus, Müller, Götze či Schürrle jsou technicky a rychlostně skvěle vybavení, irská defenzíva je nezkrotí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Irsko - Německo 2 1.43

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip