Články

Inter Turku – Lahti: body si rozdělí
article image

13.7.2014

Jako na houpačce si musí připadat hráči Interu, v posledních devíti kolech pravidelně střídají výhry s prohrami! Naposledy padli s Mariehamnem, nad Lahti by tak měli zvítězit… Hosté ale hrají dobře a všechny body domácím nenechají.

V pravidelných cyklech letos bodují či nebodují fotbalisté Interu Turku. V prvních dvou kolech dvakrát zvítězili, poté dvakrát padli a následovalo období remíz – pětkrát za sebou se rozešli se svými soupeři smírně. Od začátku června, kdy padli doma s HJK 0:2, najeli na pravidelné střídání proher a výher, což jim vydrželo už devět kol! V tom zatím posledním osmnáctém padli na půdě Mariehamnu 1:3 a nyní proti Lahti by mělo následovat vítězství. Jenže to nebude tak jednoduché! Na stadionu Veritas se totiž představí celek, jenž bojuje o evropské poháry a příliš často neprohrává – v průběhu celé sezony jen třikrát nebodoval! Mančaft kouče Toni Korkeakunnase je remízovým králem a na kontě má osm nerozhodných výsledků, po bodu bral také v posledních dvou kolech v soubojích s HJK (0:0) a SJK (1:1). Ačkoliv mnoho branek nestřílí, také příliš neinkasuje a velmi dobře brání. V Turku neprohraje, viděl bych to na další remízu!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Inter Turku - Lahti 0 3.10

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip