Články

Inter Milán – Juventus: první poločas bez branek
article image

16.9.2016

Vyhořeli v Evropské lize. Fotbalisté milánského Interu jsou v krizi a v klubu to vře. Ale stejně jako oni ani Juventus nedal v Lize mistrů branku. A bezgólový bude i první poločas jejich bitvy.

Tohle bylo fiasko! Borci Interu padli v poháru doma s izraelským outsiderem Hapoelem Beer Ševa 0:2. „Nechápu, jak jsme mohli takto ztratit hlavu,“ lamentoval nový trenér De Boer, pod nímž se už výrazně kymácí židle. Po letním příchodu z Ajaxu vyhrál jediné ze čtyř soutěžních utkání. A teď Inter hostí úřadujícího mistra Juventus, a pokud prohraje, přijde prý zkušený kouč Capello. Budou se hráči bít za svého stávajícího trenéra? Na Turíňany se jim sice nedaří, ale v domácím prostředí jsou přece jen vyrovnanými soupeři. Za posledních šest let mají na San Siru s Juve bilanci 3-3-3. »Stará dáma« ale v týdnu také neoslnila a na úvod Ligy mistrů doma jen remízovala se Sevillou 0:0. Nicméně úvod do Serie A jí vyšel a s plným počtem bodů vládne tabulce. Do Milána tak hosté nepojedou pod tlakem a mohou čekat na šanci. Ani domácí se zpočátku nikam nepohrnou, takže bezgólová první půle je na spadnutí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. poločas - počet gólů - Inter Milán - Juventus 0,5 - 2.48

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip