Články

Inter Milán – Fiorentina: domácí protáhnou vítěznou sérii
article image

25.9.2013

Start do Serie A jim vyšel skvěle, po čtyřech kolech mají 10 bodů a drží se na špici. Fotbalisté Interu a Fiorentiny si to teď rozdají mezi sebou a rozhodne výhoda domácího prostředí. Milánští to navíc na soka umějí.

Ztratili body pouze remízou s nadupaným Juventusem, jenže pozor, naposledy vyhráli na hřišti Sassuoly drtivě 7:0. Borci Interu jsou zkrátka v ráži a naznačují, že letos by znovu mohli pomýšlet na nejvyšší příčky. Ovšem podobně úspěšná je zatím třeba i Fiorentina, kterou doma obrala o dva body jen Catanie, jinak všechny válcuje. Mužstvo sází v prvé řadě na produktivitu hvězd Gómeze, Rossiho a Aquilaniho, mimořádně se mu pak daří venku – vyhrálo oba zápasy při skóre 7:2. Jak dopadne výlet do Milána? Borci Fiorentiny tam prohráli dvanáctkrát v řadě, naposledy bodovali před 13 lety. A byť při posledním setkání doma protivníka smetli 4:1, prokletí San Sira se nezbaví...

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Inter Milán - Fiorentina 1 1.93

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip