Články

Inter – AS Řím: šlágr nabídne gólovou přestřelku
article image

5.10.201

Římská parta Francesca Tottiho vtrhla do Serie A jako uragán a po šesti výhrách v řadě se usadila na čele soutěže. Do Milána tak pojede ve velké pohodě, ovšem také domácím se daří a lídra jistě pořádně potrápí! O góly nebude nouze.

Svěřenci francouzského kouče Rudi Garcii jako jediní v Serii A zatím neztratili ani bod a po šesti kolech trochu překvapivě vévodí tabulce. Sebevědomí tak mají na rozdávání! Parádně jim funguje defenzíva, která zatím inkasovala jediný gól, naopak jejich útok je se sedmnácti přesnými zásahy jasně nejproduktivnější v celé soutěži. Výtečně jej diriguje nestárnoucí Francesco Totti, jenž už má na kontě šest asistencí a je nepostradatelným motorem svého týmu. Ani Inter ještě neprohrál a body mu utekly dvěma remízami – s Juventusem a nyní v neděli s Cagliari. Svěřenci Waltera Mazzarriho mají na Římany pořádně spadeno – v soutěžním duelu je porazili naposledy v únoru 2011 a letos na jaře s nimi vypadli po dvou porážkách v semifinále Coppa Italia. V posledních pěti vzájemných ligových a pohárových zápasech čtyřikrát padly alespoň 3 góly a čtyřikrát vyhrál AS Řím. Výsledek je hodně otevřený, ale o góly by na San Siru neměla být nouze!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Inter Milán - AS Řím 2,5 + 1.67

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip