Články

Inter – AC Milán: derby bude plné gólů!
article image

20.12.2013

Desátým Rossoneri se hrubě nedaří a už musí začít vítězit, jinak budou v příští sezoně bez evropských pohárů. Inter je na tom přeci jen lépe, po posledních nezdarech ale potřebuje zabrat. Oba týmy půjdou za vítězství, góly budou padat!

Hosté jsou pod velkým tlakem. V Lize mistrů se sice s vypjetím všech sil dokázali ze základní skupiny protlačit do jarních vyřazovacích bojů, ovšem v Serii A je to z jejich strany jedna velká bída. V 16 zápasech nabrali na vedoucí Juventus neskutečné manko 24 bodů a na titul už dávno mohou zapomenout, také evropské poháry se jim ale stále vzdalují. Za pátým Interem, jenž drží poslední postupovou pozici do Evropské ligy, zaostávají o devět bodů a ve vzájemném duelu tak mají ideální šanci velkou ztrátu přeci jen zmírnit! Směrem dopředu sice nehrají špatně, jejich obrana je ale neskutečně děravá a nic nenasvědčuje tomu, že by se její výkony měly zlepšit. V posledních ligových duelech s Livornem a AS Řím pokaždé dvakrát inkasovala a její propustnosti bude chtít Inter využít! Ten pod vedením kouče Mazzarriho hraje ofenzivní fotbal a pyšní se vůbec nejproduktivnějším útokem Serie A, jenž v průměru střílí přes dvě branky na zápas. Ani v derby by se jeho střelci neměli upejpat, fanoušci tak uvidí zajímavý duel, v němž by 3 góly měly padnout.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Inter Milán - AC Milán 2,5 + 1.70

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip