Články

Ingolstadt – K'lautern: hosté utnou sérii neúspěchů
article image

22.12.2013

Přeruší sérii porážek na hřišti týmu, který je v domácím prostředí úplně marný? Fotbalisté Kaiserslauternu spadli ve druhé německé lize do obrovské krize a potřebují nutně bodovat. A zmrzlý večer v Ingolstadtu jim bude patřit!

Ještě před třemi týdny byli třetí s dvoubodovým mankem na lídra. Pak ale borci Kaiserslauternu v koncovce ztratili dobře rozehraný zápas v Drážďanech, následně dvakrát za sebou doma padli 0:1, a najednou jsou v tabulce až sedmí. Kdysi slavný klub, který před 15 lety slavil německý titul, postupně chřadnul. Po čtyřleté druholigové zkušenosti se sice před čtyřmi roky vrátil mezi elitu, ale předloni zase spadnul do podpalubí. Teď je to se šancí na postup zatím všelijaké, byť výhra v Ingolstadtu by znamenala posun na třetí příčku. A šance tu je velká! Domácí to totiž před svými fanoušky neumějí, z osmi zápasů jich hned šest prohráli! Zatímco doma letos získali 6 bodů, z hřišť soupeřů jich přivezli 15. Pokud chtějí hosté pomýšlet na bundesligu, mají ideální šanci své ambice posílit.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Ingolstadt - K'lautern 2 1.94

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip