Články

Independiente – Lanús: budou padat góly
article image

16.11.2014

Souboj sousedů z horních pater tabulky uzavře 16. kolo argentinské ligy. Domácí by se v případě triumfu dotáhli na hosty, kteří jsou třetí, ovšem Lanús vyhrál venku čtyři z posledních pěti duelů a bude bojovat. Ofenzivní duel nabídne góly!

Mančaft z Avellanedy si po návratu do nejvyšší soutěže vede skvěle, vždyť se zabydlel mezi smetánkou argentinské ligy! Výhrou nad Lanúsem by se bodově dotáhl na třetí příčku tabulky, kterou okupuje právě jeho nadcházející soupeř. V domácím prostředí se týmu Independiente daří, před svými fanoušky vyhrál pět z osmi duelů a navíc bude chtít napravit smolnou prohru 0:1 s Gimnasia LP ze zatím posledního zápasu na svém stadionu Libertadores de América. Celek kouče Almiróna se prosazuje ofenzivním fotbalem, ke kterému má vhodné typy hráčů. Září především rychlý křídelník Mancuello jenž je s devíti góly jedním z nejlepších střelců soutěže. A zároveň dalších pět branek pro své spoluhráče připravil! Čtyřmi asistencemi se letos už blýskl zkušený ofenzivní záložník Montenegro, jenž dříve válel ve francouzské či španělské lize a patří mezi velké opory Independiente. Také hosté ale umí být v útoku nebezpeční a na kontě mají jen o dvě vstřelené branky méně než domácí. Gólově je táhne s devíti trefami forvard Silvio Romero, jemuž svědčí spolupráce s parťákem z útoku Lautarem Acostou (3 branky, 4 asistence). Venku umí být Lanús hodně nebezpečný, vždyť v sedmi duelech čtyřikrát zvítězil a na Independiente si bude věřit! Fanoušci by měli vidět zajímavé utkání, v kterém si oba soupeři vypracují šance na skórování. A měli by je proměnit!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - Independiente - Lanus ano 1.75

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip