Články

Huracan – Independiente: s hvězdným sokem zatočí
article image

8.9.2013

Dlouhá léta se potkávali v elitní Primera División, teď budou poprvé zápolit ve druhé argentinské lize. Fotbalisté Huracanu a slavného Independiente rozjeli sezónu zcela odlišným způsobem a domácí tápající soky vyřídí.

Mají za sebou slavnou minulost. Huracan posbíral pět argentinských titulů (poslední v roce 1973), Independiente je se šestnácti tituly třetím nejúspěšnějším argentinským klubem za River Plate a Boca Juniors. Jenomže to je pryč, loni padl klub do nižšího patra. Co očekávat v tomto setkání? Jejich duely tradičně patří hostitelskému týmu, v posledních deseti vzájemných zápasech urvali hosté pouze dva body. Teď je to navíc podpořeno aktuální formou a pohodou obou týmů. Huracan s 9 body po pěti duelech drží kontakt se špičkou, zatímco Independiente nastřádalo jen tři bodíky a je pouhý bod od poslední příčky. Favorit je tedy jasný a svoji roli také před svými fanoušky potvrdí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Huracan - Independiente 1 2.18

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip