Články

Hull – Brentford: prosadí se domácí i hosté
article image

25.4.2016

Tygři by se triumfem přiblížili jistotě čtvrtého místa, díky němuž by v baráži o Premier League měli výhodu domácího prostředí. Jenže Brentford v poslední době nabral skvělou formu a favoritovi rozhodně nedá body zadarmo…

Tři kola před koncem druhé anglické ligy drží fotbalisté Hullu čtvrté místo, páté Derby ale má stejně bodů a jen horší skóre. Jejich souboj na dálku o výhodu domácího prostředí pro play off tak bude ještě hodně zajímavý, výhrou nad Brentfordem by si svěřenci kouče Bruceho výrazně pomohli. Jenže v pěti z posledních sedmi duelů před svými fanoušky pouze plichtili a na vině je jejich nedůsledná obrana, která v deseti zápasech od začátku března jenom jednou udržela čisté konto… A fotbalisté Brentfordu její kvality hodně prověří – desátý mančaft soutěže se totiž rozjel, když v uplynulých šesti kolech pětkrát zvítězil a 16x rozvlnil síť! Ani Brentford ale nedisponuje zrovna neprostupnou obranou, v třinácti z posledních čtrnácti venkovních duelů alespoň jednou inkasoval. Sázka na to, že se oba celky gólově prosadí, se tak přímo nabízí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - Hull - Brentford ano 1.76

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip