Články

Hradecká L. - Azarenka V.: zaskočí konečně Češka hvězdu?
article image

28.5.201

Oba předchozí vzájemné duely těsně prohrála, teď je nejvyšší čas soupeřku pokořit! Česká tenistka Lucie Hradecká si na grandslamovém French Open brousí zuby na běloruskou hvězdu Victorii Azarenku. Vybojuje postup do 3. kola?

Hradecká

+ zdravá; rozehraná; motivovaná

- v Paříži ještě nikdy nepřešla 2. kolo

 

Azarenka

+ vzájemná bilance; sebevědomí

- antuka jejím nejméně oblíbeným povrchem

 

 

Obě v prvním kole dominovaly a potvrdily, že mají formu. Jenže pařížský grandslam je letos zatím tak trochu loterie kvůli měnícímu se počasí či rychlosti povrchu na jednotlivých kurtech. Každopádně obě hráčky se netají ambicemi postoupit.

 

Zatím se utkaly dvakrát a bylo to jako přes kopírák. Před čtyřmi roky v Miami i před dvěma týdny v antukovém Římě první set vyhrála Azarenka po boji 7:5, druhý patřil Češce a v rozhodujícím třetím už dominovala Běloruska (6:0, resp. 6:1). Ta se umí ve vypjatých chvílích skvěle koncentrovat, jenže už z ní nejde strach jako před pár lety, kdy byla světovou jedničkou a sbírala grandslamové trofeje.

 

Navíc Hradecká je letos zdravotně konečně zcela fit a oproti soupeřce daleko vyhranější – na kontě má přesně dvakrát tolik výher co Azarenka (32 oproti 16)! Jednak hraje více turnajů, hlavně ale kvůli propadu na žebříčku musí hrát kvalifikace, které bravurně zvládá. Ovšem v Paříži šla rovnou do hlavní soutěže a sil má ještě dost. Klidně i na třísetovou a tentokrát vítěznou bitvu s běloruskou hvězdou!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Přesný výsledek - Hradecká L. - Azarenka V. 2:1 10.00

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip