Články

Hradecká – Hercog: po senzaci půjde Češka znovu dál
article image

20.1.201

První den grandslamového Australian Open se postarala o největší senzaci, když vyřadila světovou pětku Srbku Ivanovič. Teď je česká tenistka Lucie Hradecká proti Slovince Poloně Hercog favoritkou, což potvrdí i na kurtu.

Kvůli vleklým zdravotním patáliím klesla v žebříčku hluboko do druhé světové stovky a teď se snaží pomalu šplhat nahoru. Do prvního grandslamu sezóny se proto Hradecká musela prokousat z kvalifikace, v jejímž druhém kole měla namále. V hlavní soutěži z ní ale vše spadlo a hned to odnesla sebevědomá srbská kráska, jež po vyhrané první sadě úplně odpadla. Češka se tak počtvrté za sebou dostala na Australian Open do 2. kola a má šanci se vůbec poprvé protlačit mezi nejlepších 32 hráček. Slovinka Hercog, její další soupeřka, je sice na žebříčku o 54 míst výše, nicméně herně je na tom momentálně lépe Hradecká. Koneckonců vyhrála i jejich jediný vzájemný zápas loni v Linzi v tie-breaku rozhodující sady. I teď se dá očekávat vyrovnaná dramatická bitva, dost možná opět třísetová. Fyzicky výborně připravená Hradecká by měla znovu prodat svoji nebojácnost a psychickou odolnost a jít dál.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Vítěz zápasu - Hradecká L. - Hercog P. 1 2.13

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip