Články

Hradec – Sparta: úvodní třetina góly nenabídne
article image

14.3.201

Východočeši nezahájili extraligové čtvrtfinále dobře a po dvou porážkách v Holešovicích musí v premiérovém domácím klání zvítězit, nebo se ocitnou na pokraji vyřazení. Zaberou a sníží manko, nebo hosté vybojují postupový mečbol?

Hradec

+ domácí prostředí, tvrdost, solidní defenzíva

- produktivita, rezervy při přesilovkách

Sparta

+ silný útok, přesilovky

- brankáři

 

Hradečtí borci loni ve čtvrtfinále nestačili na Zlín (2:4) a letos se podobnému osudu chtějí vyhnout. Nezačali však příliš pozitivně, z holešovického ledu si přivezli dvě porážky a musí tak dotahovat manko. Především úvodní duel série se jim nepodařil a zaslouženě padli 0:3, jednu branku dokonce inkasovali při vlastní přesilovce. V druhém klání (3:5) ale výrazně přidali na důrazu a tvrdosti a hvězdnému protivníkovi byli vyrovnaným soupeřem, do závěrečné třetiny dokonce nastupovali s těsným vedením. Nadějně rozehraný duel ovšem k vítězství nedotáhli, rozhodující branku inkasovali pouhých pět minut před koncem z hole Rolinka. Přesto je dobrý výkon jistě povzbudí do dalších bojů, do karet jim bude hrát také výhoda domácího prostředí, kde v základní části váleli a s bilancí 17-2-1-6 byli po Litvínovu a Třinci třetím nejlepším týmem soutěže. V hlavním městě museli vždy dotahovat, když pokaždé prohráli úvodní třetinu, jistě si tak zkusí pohlídat vstup do utkání. Pražané přijedou na východ Čech povzbuzeni dvěma výhrami, třetí triumf by je jednou nohou poslal do semifinále. Nebudou tak zbytečně otevírat obranu, počkají si na šance. Úvodní třetina by tak mohla být gólově dietní! 

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. třetina - počet gólů - Hr.Králové - Sparta 1,5 - 1.62

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip