Články

Hradec – Ml. Boleslav: skalp nováčka domácí získají
article image

2.10.2014

Novic z Mladé Boleslavi předvádí výkony jako na houpačce. Naposledy se mu příliš nevedlo v Třinci, kde prohrál 2:5, ani na ledě Východočechů asi neuspěje. Skvělá obrana Hradce střelce hostů udrží na uzdě, domácí zvítězí!

Stejně jako loni se i letos výběr trenéra Draisaitela prezentuje bojovným a týmovým hokejem, jenž vychází ze zodpovědné hry směrem dozadu. Hradec se tak co do počtu inkasovaných branek pyšní druhou nejlepší defenzívou celé extraligy, která v sedmi duelech jen 13x lovila puk ze své sítě. Na tom má velkou zásluhu také gólman Kántor, jenž si drží úspěšnost zákroků na výtečných 92,49%. Naopak v ofenzívě mají Východočeši rezervy a na každý vstřelený gól se pořádně nadřou, díky skvělé obraně jich však nemusí střílet „hafo“ k tomu, aby zvítězili. To naposledy předvedli v Plzni, kde v 7. kole vyhráli 2:1. Mladá Boleslav v prvních třech duelech nového ročníku dvakrát zvítězila a porazila dokonce ambiciózní Spartu (4:3), v následujících čtyřech zápasech ale třikrát padla a v Hradci by tak potřebovala uspět, aby si opět zvedla sebevědomí. Její produktivní útok (průměr 3 góly/zápas) ale domácí udrží na uzdě, vždyť i suverénnímu lídrovi a nejproduktivnějšímu týmu soutěže Litvínovu dovolili ve vzájemném duelu jen dvakrát skórovat a šestkrát po sobě obdrželi maximálně dvě branky. S tragickou obranou Mladé Boleslavi, která v posledních třech duelech 12x kapitulovala, si naopak poradí a vystřílí si triumf!      

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Hr.Králové - Ml.Boleslav 1 1.70

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip