Články

Hradec – Liberec: přestřelka na východě Čech
article image

7.12.2015

Výměna trenéra probudila hradecké hokejisty z letargie, po příchodu nového kouče Kýhose ve dvou zápasech naplno bodovali. Natáhnout úspěšnou sérii zkusí v utkání s lídrem z Liberce, to však není snadným úkolem…

Vedení východočeského týmu po čtyřech porážkách v řadě nečekaně propustilo trenéra Draisaitla a na jeho místo dosadilo zkušeného Vladimíra Kýhose. A výměna zabrala, Hradec nejprve přetlačil Karlovy Vary 2:1, poté zvládl vyhecované derby s Pardubicemi 4:1 a poskočil na šesté místo tabulky. Výborný motivátor Kýhos při příchodu do Hradce sliboval vsadit na ofenzivnější hokej a výkon jeho svěřenců proti Pardubicím jej musel potěšit, Pilař a spol. hráli důrazně, obětavě a se skvělým pohybem, díky čemuž se dostávali do nadějných šancí ke skórování. Pokud udrží nastavenou laťku i proti Liberci, mohou pomýšlet na úspěch! Bílí Tygři ale nedají kůži lacino, mají skvělou formu a hoví si na prvním místě extraligové tabulky. Do Hradce míří po třech výhrách v řadě, během nichž vstřelili 15 branek a potvrdili, že mají jeden z nejnebezpečnějších útoků celé soutěže. Venku jsou vůbec nejúspěšnějším týmem extraligy a mimo svůj led střílí v průměru 3,08 branek na zápas. První vzájemnou bitvu letos ovládl Liberec 4:2 a také odveta by měla nabídnout solidní gólovou přestřelku.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. třetina - počet gólů - Hr.Králové - Liberec 1,5 + 2.01

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip