Články

Hradec Králové – Zlín: zápas půjde do prodloužení
article image

28.3.201

Naplňují se očekávání, že tato čtvrtfinálová série bude pořádně vyrovnaná. Ani jeden tým nedokázal vyhrát dva zápasy za sebou a dva z pěti duelů rozhodlo až prodloužení. Také dnes se v Hradci po 60 minutách nerozhodne.

Ve své premiérové sezóně po přestěhování z Českých Budějovic do Hradce Králové se Mountfield statečně pere o semifinále play off a loňským finalistům ze Zlína pořádně zatápí. V základní části nasbírali oba soupeři stejný počet 90 bodů, přičemž shodně úspěšní byli v domácích (49 bodů) i venkovních utkáních (21 bodů). Jejich vyrovnanost se projevuje i v probíhající sérii, v níž až zápasy číslo 4 a 5 skončily výrazným rozdílem ve skóre. V šestém mači, v němž už mohou Berani rozhodnout o svém postupu, se Hradec i Zlín opět vrátí k opatrnější hře a ani jeden tým soupeři neodskočí na výraznější brankový rozdíl. Hradci se určitě do prodloužení moc chtít nebude, vždyť doma prohrál čtyři z posledních šesti utkání a všechny právě až v prodloužení, ale v základní hrací době Mountfield ani Berani na vítězství nedosáhnou.      

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Hr.Králové - Zlín 0 3.66

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip