Články

Hradec – Karviná: domácí se výhrou vrátí do čela
article image

17.11.2013

Ve vůbec posledním podzimním utkání 2. ligy se může domácí Hradec před televizními kamerami dostat do čela tabulky, k jeho velké motivaci určitě přispěje i fakt, že má Karviné vracet prohru z úvodu sezony. A to se mu podaří!

Hradec Králové do sezony, v níž se pokouší o návrat mezi elitu, vstoupil mizerně a čtyři zápasy čekal na vítězství. Pak se konečně dočkal a dlouhou šňůrou výher se prodral do čela tabulky. Tam se sice většinou drží i v posledních kolech, ale bodové ztráty na hřištích soupeřů mu vzaly náskok a před předehrávaným jarním kolem i vedení. To může v pondělní dohrávce získat v případě výhry nad Karvinou zpět a jít do druhé poloviny soutěže jako lídr. Na domácím hřišti se mu vyhrávat daří, ovládl posledních pět zápasů. Karviná naopak do soutěže skvěle vstoupila, ale poslední ztráty ji poslaly až na sedmou příčku. Naposledy vyhrála před měsícem a v posledních čtyřech zápasech získala jediný bod. Pro Hradec bude důležité, jak se vyrovná s absencemi důležitých hráčů, chybějí mu totiž kapitán Šisler a Kučera. Přesto by měl těžké utkání zvládnout, půjde do čela!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Hr.Králové - Karviná 1 1.49

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip