Články

Hradec – Brno: šlágr gólové hody nenabídne
article image

30.12.201

Rozjetí soupeři, kteří shodně vyhráli poslední tři duely, na sebe narazí na ledě druhého Hradce. Třetí Kometa si na Východočechy bude věřit, poslední vzájemný zápas vyhrála 3:0! Další měření sil opět nabídne urputnou bitvu s minimem gólů.

Východočeši jsou nejbližším pronásledovatelem vedoucí Sparty, ovšem na mančaft z Holešovic ztrácí osm bodů. Před třetí Kometou mají k dobru bodů sedm a minimálně stejný odstup od brněnského soka si chtějí nadále udržet! Formu mají opravdu parádní, vždyť v sedmnácti duelech od začátku listopadu nebodovali jen třikrát. V současnosti se vezou na třízápasové vítězné vlně, naposledy excelovali ve vyhecovaném derby na ledě Pardubic, odkud si odvezli cenný triumf 5:3. Taková přestřelka je v jejich zápasech ale spíše výjimkou, svěřenci kouče Draisaitla tradičně skvěle brání a mnoho branek neinkasují a ani nestřílí. Rozjetá Kometa jejich defenzivní kvality hodně prověří, naposledy rozstřílela mistrovskou Plzeň 5:1, vyhrála třetí utkání v řadě a poskočila na třetí flek. Také za úspěchy brněnského mančaftu stojí především pevná obrana, která celkem inkasovala jen o jeden gól víc než ta hradecká a je třetí nejlepší v celé soutěži. Oba letošní vzájemné duely žádné přestřelky nenabídly (2:1 p.p., 3:0), ani tentokrát tomu nebude jinak. V první třetině více než jeden gól diváci neuvidí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. třetina - počet gólů - Hr.Králové - Kometa Brno 1,5 - 1.50

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip