Články

Honduras – Švýcarsko: Švýcaři si výhru pohlídají
article image

25.6.201

Svěřence kouče Hitzfelda posune do osmifinále vítězství, ale jen pokud Ekvádor nezdolá Francouze. V cestě za třemi body budou proto odolní i vůči honduraským „brusičům“, kteří zatím na MS skórovali jen jednou, a vyhrají.

Asi málokdo čekal, s jakým drsným stylem se fotbalisté Hondurasu na šampionátu vytasí. Jenže ti právě na svoji zastrašovací taktiku sázejí, některé jejich zákroky jsou na kriminál a je div, že se ještě nic hrozného nestalo. Po dvou porážkách mohou paradoxně stále ještě myslet na postup, stačí „jen“ porazit Švýcary o dva góly a čekat na nadílku Francouzů Ekvádoru. Otázka spíš zní, kolik karet a jaké barvy si vykopou tentokrát...

Švýcaři měli na úvod obrovskou kliku, když porazili Ekvádor 2:1 gólem z nastavení, jenže pak dostali potupného bůra od Francie (2:5). Srazí je to na kolena před závěrečným duelem s Hondurasem? Nemělo by. Svěřenci kouče Hitzfelda se probrali už v závěru zápasu s Les Bleus, kdy korigovali dvěma góly, navíc teď je čeká úplně jiný soupeř – pekelně agresivní. Jenže Švýcaři jsou fyzicky odolní, navíc v ofenzívě mají hráče schopné zvládat standardky. Pokud je na dálku nepotopí Francouzi, postupovou výhru si zajistí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Honduras - Švýcarsko 2 1.52

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip