Články

Hlaváčková/Hradecká – Williams/Williams: Češky zaskočí unavené hvězdy
article image

4.7.2016

Dvakrát šly spolu na kurt a dvakrát měly pořádnou kliku. České deblistky Andreu Hlaváčkovou s Lucií Hradeckou teď čekají sestry Williamsovy a unavené americké hvězdy zaskočí.

První kolo vyhrály H+H až poměrem 9:7 ve třetí sadě, ve druhém s dvojicí Cornet - Knoll prohrávaly 1:5 v rozhodujícím setu, ale nepustily sokyně ani k jednomu mečbolu a šesti vyhranými gamy v řadě zápas otočily. Teď je čekají Serena a Venus Williamsovy, které dokázaly v sedmi vzájemných duelech porazit pouze dvakrát. Po pěti neúspěších v řadě včetně finále Wimbledonu 2012 i následné bitvy o zlato na olympiádě v Londýně ovšem naposledy Češky vyhrály – v semifinále US Open 2013 v poklidu 6:4, 6:2. Teď navíc mají výhodu, že v kvůli dešti nahuštěném programu postupují obě Američanky ženskou dvouhrou a zápasy se jim v posledních dnech nepříjemně kumulují. H+H jsou naopak čerstvé, což se na kurtu musí projevit! Navíc v posledních letech už sestry nevypadají tak nepřekonatelně. Loni spolu v deblu neodehrály jediný mač, letos si to spolu zkusily dvakrát – v Římě prohrály hned v 1. kole, v grandslamové Paříži došly jen do osmifinále, kde jim zle nařezaly Bertens s Larsson. Zkrátka nejvyšší čas, aby jejich kouzlo londýnské trávy proti Češkám přestalo fungovat.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Vítěz zápasu - Hlaváčková/Hradecká - Williams/Williams 1 2.53

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip