Články

HJK Helsinki – Lahti: obhájce zvýší odstup
article image

2.7.201

Úřadující šampioni finské ligy z Helsinek opět vedou tabulku a míří za obhajobou. Jejich dnešní soupeř se loni nedostal do evropských pohárů, což chce letos napravit. V této sezoně už HJK porazil, jenže mistr je doma suverénní.

HJK je finskou Spartou, s 24 mistrovskými tituly kraluje tamnímu fotbalu a letos baží po královské koruně s číslem 25. V minulé ročníku nechal celek z Helsinek soupeře za sebou o 12 bodů a nyní má stejný bodový odstup od druhého Lahti a SJK, byť tyto týmy mají o jeden resp. dva zápasy méně. Doma z devíti duelů 7x vyhrál a připsal si po jedné remíze a porážce při skóre 20:4. Navíc nyní fotbalisté HJK připomínají parní válec drtící protivníky, v posledních dvanácti utkáních ztratili body pouze dvěma remízami. Na Lahti umí zahrát, byť po třech výhrách nyní v dubnu na soupeřově trávníku prohráli 1:3. Jenže podobný výpadek tentokrát nedopustí a tři body zůstanou v Helsinkách.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - HJK Helsinki - Lahti 1 1.45

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip