Články

Hertha – Wolfsburg: oba se střelecky prosadí
article image

20.2.201

Celek z Berlína v novém roce ještě nezvítězil, navzdory tomu se drží na čtvrté příčce bundesligové tabulky. Ani ambiciózní Wolfsburg nenaplňuje po skončení zimní přestávky vysoká očekávání, jejich vzájemná bitva bude hodně vyrovnaná.

Hertha nerozehrála druhou polovinu sezony podle svých představ, po třech remízách v minulém kole nestačila na Stuttgart (0:2) a na třetím místě jí vystřídal Leverkusen. První triumf zkusí Darida a spol. ukořistit proti Wolfsburgu a do karet jim bude hrát výhoda domácího prostředí, kde se jim v letošní sezoně nesmírně daří (bilance 6-3-1, skóre 14:7). Jejich ofenzivního tahouna Salomona Kalou (10 gólů) ale trápí zdravotní problémy a není jisté, že nastoupí, jeho místo v útoku by případně mohl zaujmout Pekarik. Mančaft z Berlína dle statistik disponuje třetí nejlepší obranou bundesligy, ovšem v novém roce inkasoval 5x ve čtyřech duelech a také proti Wolfsburgu bude mít co dělat, aby uhájil čisté konto. Hosté jsou navzdory mizerné formě směrem dopředu nesmírně silní, což dokázali v průběhu tohoto týdne výhrou 3:2 v osmifinále Ligy mistrů v Gentu a borci jako Draxler, Schürrle či Kruse umí gól vstřelit i připravit. Ani „Vlci“ nejsou nejsilnější v defenzívě, oba mančafty by se tak mohly střelecky prosadit!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - Hertha Berlín - Wolfsburg ano 1.80

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip