Články

Hertha – Hannover: srovnají si mířidla
article image

7.4.2016

Zatímco loni se klepala do poslední chvíle o záchranu, letos útočí na Ligu mistrů! Berlínská Hertha drží v německé bundeslize třetí příčku, vysokou porážkou 0:5 od M’gladbachu si ale výrazně zkomplikovala život. Hannover musí porazit!

Po triumfech nad Schalke (2:0) a Ingolstadtem (2:1) fotbalisté berlínského mančaftu nezvládli duel na hřišti M’gladbachu, kde předvedli snad nejhorší výkon sezony a po zásluze padli 0:5. Právě Borussia se k nim v tabulce díky triumfu přiblížila na tři body, stejný odstup má od Daridy a spol. také ambiciózní Leverkusen. Domácí se tak potřebují vrátit zpět na vítěznou vlnu, aby si konkurenty udrželi za zády! A právě Hannover je ideálním soupeřem, na kterém by si mohli znovu zvednout sebevědomí. Největším problémem Herthy v letošní sezoně je střílení branek, v pěti z jedenácti duelů po skončení zimní přestávky se gólově vůbec neprosadila! Doma ale válí (bilance 9-4-1, skóre 21:9) a s Hannoverem, který prohrál posledních pět zápasů a je v tabulce suverénně poslední, si bez problémů poradí. Nový kouč Stendel, který se Hannoveru ujal po poslední prohře 0:3 s Hamburkem, příliš úspěšně své angažmá nezačne…

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Hertha Berlín - Hannover 0:1 1 2.43

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip