Články

Hertha – Freiburg: body zůstanou v Berlíně
article image

27.2.2014

Předehrávku 23. kola uvidí fanoušci v Berlíně, kde Hertha hostí Freiburg. A bude chtít potvrdit roli favorita, hosté se v jarní části soutěže trápí a jsou na padáka! Ve venkovních zápasech Freiburg prohrál čtyřikrát v řadě a padne znovu.

První polovinu letošního ročníku zakončili v prosinci triumfem 2:1 nad silným Hannoverem, do jarní části pak vykročili šokující výhrou 3:2 nad druhým Leverkusenem. Vše tak nasvědčovalo tomu, že ze sestupových vod brzy vyplavou a postupně se propracují do klidnější části bundesligové tabulky. Jenže fotbalisté Freiburgu nedokázali na cenný triumf nad Bayerem navázat, v dalších čtyřech duelech třikrát padli a krčí se na předposledním místě nejvyšší německé soutěže… V posledních dvou zápasech navíc Darida, Pilař a spol. osmkrát inkasovali (0:4 s Bayernem a 2:4 s Augsburgem) a marně si lámou hlavu nad tím, jak z herní i výsledkové mizérie vybřednout. Ani v Berlíně se jim to zřejmě nepodaří, domácí po návratu do nejvyšší soutěže prožívají parádní sezonu a dokonce atakují evropské poháry! Jejich výkony v novém roce jsou zatím jako na houpačce a ve dvou domácích duelech nebodovali (1:3 s Norimberkem a 1:2 s Wolfsburgem), což ale kompenzovali venkovními triumfy v Hamburku (3:0) a Stuttgartu (2:1). Třetí domácí prohru v řadě nedopustí, špatně bránící Freiburg, jenž v posledních čtyřech venkovních duelech ani jednou neskóroval, bez problémů porazí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Hertha Berlín - Freiburg 1 1.59

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip