Články

Hernych – Sock: jízda českého veterána skončí
article image

17.7.201

Obrozený český tenista Jan Hernych toho letos na okruhu ATP příliš neodehrál, ovšem v americkém Newportu se nadechl k velké jízdě a z kvalifikace se probojoval až do čtvrtfinále! Tam však číhá domácí Jack Sock, který jej dál nepustí.

Až 237. hráč světového žebříčku Jan Hernych letos obráží hlavně challengery, na okruhu ATP se představil pouze v Melbourne na Australian Open, kde se prokousal kvalifikací do hlavní soutěže, skončil však hned v prvním kole na Kolumbijci Giraldovi. To samé se mu nyní povedlo na trávě v Newportu, kde však jeho snažení stále nekončí! Po třech kvalifikačních výhrách si rodák z Prahy poradil s domácím Smyczkem (6:3, 6:4) a následně také v přestřelce s Kolumbijcem Fallou (7:6, 6:7, 7:6), nyní jej ale ve čtvrtfinále čeká dosud nejtěžší protivník - Američan Jack Sock, jenž v prvním kole roznesl Radka Štěpánka (6:2, 6:0) a následně vyřadil také Slováka Lacka (3:6, 7:6, 6:4). Mladý Američan hraje agresivně, výtečně servíruje a umí si pomoci i druhým podáním. Travnatý povrch jeho stylu vyhovuje, před svými fanoušky má navíc o motivaci postaráno. Hernychovu pouť turnajem bez ztráty setu zastaví!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Přesný výsledek - Hernych J. - Sock J. 0:2 1.90

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip