Články

Helsingborg – Djurgarden: první půle nerozhodne
article image

13.7.201

Hostující fotbalisté si ve švédské lize vedou o poznání lépe než loni a drží se v kontaktu s čelem tabulky. Po nepodařeném vstupu do ročníku se rozjeli a už jedenáct kol neprohráli, také na půdě Helsingborgu předvedou kvality!

Loni sedmý Djurgarden vytěžil z prvních třech kol nového ročníku jenom jeden bod a nic nenasvědčovalo tomu, že bude patřit mezi švédskou klubovou elitu. Vydřeným triumfem 1:0 nad Kalmarem však zlomil sezonu k lepšímu a od té doby neprohrál (bilance 6-4-0, skóre 22:10)! Svěřenci kouče Olssona sice občas zaváhají v defenzívě, chyby však dokáží kompenzovat skvělou ofenzívou, kterou táhne desetigólový střelec Mushekwi. V posledním kole Djurgarden porazil Örebro 2:0 a znovu měl velmi dobrý vstup do zápasu, pouze dvakrát v letošním ročníku prohrál první poločas. Helsingborg se pohybuje uprostřed tabulky a byl by na tom výrazně lépe, kdyby zlepšil venkovní výkony, vždyť mimo svůj stadion získal jen pět bodů! Naopak doma je silný – před svými fanoušky vyhrál čtyři z šesti duelů, jenom jednou prohrál a inkasoval pouhé tři góly! Na nebezpečný Djurgarden si dá velký pozor, první poločas by mohl skončit plichtou.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. poločas - Helsingborg - Djurgarden 0 2.05

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip