Články

Heerenveen – Twente: fanoušky potěší gólové hody
article image

4.2.2014

Vložené 22. kolo Eredivisie pokračuje čtyřmi duely a v jednom z nich třetí Twente zavítá do Heerenveenu, kde bude chtít zvítězit, aby udrželo kontakt s čelem tabulky. Ofenzíva domácích je ale hodně nebezpečná, o góly nebude nouze!

Poslední dvě sezony se jim příliš nevydařily, v té letošní se ale borci Twente zase vrátili mezi nizozemskou elitu. Momentálně se drží na třetí příčce tabulky a mají odehráno o zápas méně než vedoucí Ajax, ke kterému se můžou v případě triumfu na hřišti Heerenveenu přiblížit na rozdíl jednoho bodu. Do těžkého duelu jistě půjdou s vysokým sebevědomím, vždyť obě utkání po skončení zimní pauzy přesvědčivě vyhráli – Heracles i Cambuur porazili shodně 3:1. Vysokými triumfy potvrdili roli nejproduktivnějšího mančaftu Eredivisie, v průměru střílí 2,35 branek na utkání. Také pátí domácí si pod vedením kouče Van Bastena, jenž býval skvělým útočníkem, libují v ofenzivním fotbale a ve střílení branek za svým soupeřem téměř nezaostávají (2,28 na zápas). K tomu ovšem často inkasují, žádný jiný tým z horní poloviny tabulky nelovil míč ze sítě tolikrát jako oni. Duel Heerenveenu s Twente tak slibuje pořádné gólové hody!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Heerenveen - Twente 3,5 + 2.05

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip